Nasz Adres

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
ul. Klonowa 60; 42-700 Lubliniec
Śląskie, Polska

Zadzwoń do nas

Tel: +48 (34) 34 73 100
Fax: +48 (34) 34 70 207

NIP: PL 5751862934;
Regon: 241392737;
KRS: 0000342480
Sąd Rejonowy w Cz-wie, XVII Wydz. Gospod. KRS
Kapitał zakładowy: 7.211.850 PLN

Konto bankowe:
ING Bank Śląski S.A.o/Lubliniec
IBAN: PL 29 1050 1142 1000 0023 5194 3747 (PLN)
IBAN: PL 12 1050 1142 1000 0023 5194 3762 (EUR)
IBAN: PL 20 1050 1142 1000 0023 5336 5832 (USD) SWIFT/BIC: INGBPLPW

Konto bankowe:
mBank S.A. o/Opole
IBAN PL 80 1140 1788 0000 4359 4600 1001 (PLN)
IBAN PL 53 1140 1788 0000 4359 4600 1002 (EUR)
IBAN PL 69 1140 1788 0000 4359 4600 1005 (USD)
SWIFT/BIC: BREXPLPWOPO

Jesteśmy tutaj

Pozycja GPS: N: 50° 41' 5.064" (50.68474); E: 18° 42' 12.798" (18.703555)

 

Zarząd / Dyrekcja Firmy

Adam Matera

CEO

email: a.matera@elhand.pl

Andrzej Bok

Dyrektor Techniczny

email: a.bok@elhand.pl

Dział Obsługi Klienta / Marketing

RU | DE | EN

Agnieszka Nowotarska

tel. +48 (34) 34 73 110
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 110
email: a.nowotarska@elhand.pl
skype: ru_elhand

RU | EN

Adam Ptak

tel. +48 (34) 34 73 115
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 115
a.ptak@elhand.pl

RU | EN

Martyna Golis

tel. +48 (34) 34 73 111
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 111
email: m.golis@elhand.pl

EN

Janusz Skubała

tel. +48 (34) 34 73 113
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 113
email: j.skubala@elhand.pl

EN

Aleksandra Kucharska

tel. +48 (34) 34 73 117
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 117
email: a.kucharska@elhand.pl

EN

Aneta Tyrała

tel. +48 (34) 34 73 116
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 116
email: a.tyrala@elhand.pl

 

Dział Zaopatrzenia

EN

Paweł Mazurewicz

tel. +48 (34) 34 73 139
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 139
email: p.mazurewicz@elhand.pl

EN | DE

Mateusz Kotala

tel. +48 (34) 34 73 137
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 137
email: m.kotala@elhand.pl

PL

Krzysztof Brzezina

tel. +48 (34) 34 73 135
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 135
email: k.brzezina@elhand.pl

Dział Sprzedaży i Logistyki

RU | DE | EN

Arkadiusz Student

tel. +48 (34) 34 73 120
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 120
email: a.student@elhand.pl

EN

Małgorzata Piątkowska

tel. +48 (34) 34 73 114
tel. +48 (34) 34 73 100 wew. 114
email: m.piatkowska@elhand.pl

ELHAND PQ – Elhand Power Quality Harmonic Simulation Software

ELHAND PQ to bezpłatne oprogramowanie, które pozwoli znaleźć optymalne rozwiązanie w przypadku różnych konfiguracji i parametrów Twojego obwodu bez konieczności kosztownych pomiarów, badań i analiz. Więcej>>

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce Cookies".